Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czysta micha - cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-25, 14:04   #690
nestle301
Zakorzenienie
 
Avatar nestle301
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 10 759
Dot.: Czysta micha - cz.7

Najadłam się klopsów i czuję się jak mops.

Od tygodnia nie jem białego pieczywa i przyznam się bez bicia,że nie miałam ani razu zjazdu sennego przez ten czas. Takiego pufa,że muszę się położyć nawet na 5 minut. I tak mnie wewnętrznie nosi[emoji16] Jak dobrze pójdzie i tz zjedzie o normalnej porze z worka,to idąc za Kopnięta uruchomię dzisiaj bieżnię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Ciężko mi opisać, są smaczne mięsiste, jak orzechy trochę może, jak marcepanowa masa słodkie, sama nie wiem, nie pomogę


Wolha wyrazy współczucia z powodu babci.
Mam takie przemyślenia, że im jestem starsza tym trudniej mi przyjąć wiadomość/fakt śmierci bliskiej osoby.
Mam teraz taką hm głębszą relację z babcia niż jak byłam dzieckiem.
Z tego co piszesz jesteś blisko ze swoja rodziną.




A co do mieszkanka, to dla mnie wyczyn życia, dużo wysiłku kosztowało mnie zebranie funduszy, każde 100zł odłożone na wkład własny, a teraz na meble i po prostu drugi etat to pilnowanie montażu (niby dogadane, niby pomierzone, a i tak a to ściana krzywa, a to fabryka źle dosłała, a to pracownik nawalił, a to coś i wszystkiego trzeba pilnować - miały być domyki ciche, a zapomnieli dowieść itd. każdy szczegół)


Z jednej strony robię co chcę, nie musze iść z partnerem na kompromisy (różowy dywanik w łazience), ale z drugiej strony to cała odpowiedzialność spoczywa na mnie

Ale jak mi się życie nie ułoży to te 40m będzie już zawsze moje własne, nie zostanę z 1 torba ciuchów jak po rozstaniu z ex mężem.


Kończę już te wywody i wracam do odchudzania sorki dziewczyny
Ja tam lubię takie wywody [emoji846]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie"
P. M.
nestle301 jest offline Zgłoś do moderatora