Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dostałam kosza!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-27, 20:06   #68
rownowaga
Raczkowanie
 
Avatar rownowaga
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 43
Dot.: dostałam kosza!

Ja wiedziałam, że każdy ma zawsze inne postrzeganie tej samej sytuacji ale to co tu się wydarzyło, to już mnie mocno przerasta xD ja nie wiem w sumie, czy ja jestem totalnie odklejona (ale to znaczyłoby, że moi znajomi też, bo jednak podobnie podchodzimy do wieku tematów), ale nie kumam jak można tak oceniać zero-jedynkowo wszystko kiedy zna się jakiś procent sytuacji xD I te słowa o cwaniaczku, braku gotówki itp. No wiecie co. Mamy dosyć nietypowa specyfikę pracy która często wymaga nagłych wyjść z biura i zwyczajnie prosimy siebie wzajemnie o przysługi. I tu nie ma mowy o celowym nie oddawaniu. Nie raz i nie dwa ktoś komuś u nas za coś wykłada i totalnie ani jedna osoba nie jest problematyczna w tej kwestii. Opisywany kolega również xd



Do osoby, która pisała o wybadaniu czy ma dziewczynę - otuz właśnie nigdy w żadnych opowieściach o minionym czy przyszłym weekendzie nic nie wspominał o drugiej osobie, a o kumplach, bracie czy weekendzie u rodziców (jak już to zresztą tutaj chyba pisałam). Więc podtrzymuje to, że najprawdopodobniej nikogo nie ma, ale pewności przecież nie mam.



Ja nie wiem, jak można aż tak nadinterpretowac sytuację. Tu jest kwestia tego, że gościu udowadnia,, że jestem tylko kumpela, a Wy robicie z niego cwaniaczka, co naciąga na hajs. No heloł. Czy my żyjemy w takim samym świecie?
rownowaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując