Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz.1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-30, 07:52   #33
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Cytat:
Napisane przez Moniano22 Pokaż wiadomość
Józek dziś rano zrobił awanturę, nie chciał jeść z piersi, taki był krzyk jakbym conajmniej chciała go otruć. Już od bardzo dawna, jak wstanie koło 6-7 biore go do sypialni bo męża juz nie ma i karmimy się piersia, z reguły bardzo ładnie jadł, a dzis takie cos....... Myslalam ze go brzuch boli, ale szybko sie zorientowałam, że nie. Zrobiłam mu butle i od razu wciagnal 120ml .......ech
Monia moja córka też jadła z butli a przy piersi się irytowała choć według mnie z perspektywy czasu wcale taka głodna nie była dziecko potrafi zjeść trzykrotność zalecanej porcji a z butli? Czemu nie, skoro samo leci do gardła zresztą Pola regularnie krzyczy na cycka mimo że jak go ścisne to pryska jej aż na czoło (a przypominam że sama dokarmiałam miesiąc temu przez 5 dni). Zauważyłam że główne powody irytacji to brzuszek i zmęczenie. Jakiś czas temu jak tak ryczała to mąż mnie przycisnął żeby podać mm, ja ją karmiłam i płakałam bo piła. Ale jak wypiła to zaczęła płakać jakby umierała z bolu. Drugiej porcji się nie chwyciła. Prawdopodobnie ssala bo chciała smoczek a jak leciało to polykala (a polykala strasznie głośno).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

I jeszcze jedno.. dni kiedy dokarmiałam Polę były najcięższe w moim zyciu nie chodzi już nawet o to że ciężko psychicznie znosilam fakt że nie mam wystarczająco mleka bo przeszła skok i piersi nie nadążają z produkcją, chodziło o to że całe dnie stękała i płakała bo tak bolał ja brzuch. Butli się chwyciła za każdym razem. Mąż mi mówi- widzisz po butelce śpi a po twojej piersi nie bo pewnie nie dojada. Ano dziecko śpi po mm bo jest ciezkostrawne i cała energia idzie w układ pokarmowy.
To co pisze po prostu dowodzi temu jak łatwo się pomylić. Ja przez 2 dni piłam prolaktan który bardzo napędził podaż mleka, do tego kawa inka i piwo bez alko. I powiedzialam, że pier... to dokarmianie bo dziecko i tak jak płakało tak płacze. A może i gorzej. I co... Pola przez 4 tygodnie przytyła 1300g, faktycznie głodujące dziecko..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując