Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-08, 10:57   #3070
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Witam sie
Dejwo pochodził 2 dni i jakiś wirus. Gorączka w sumie tylko. Teraz ok. Za to mnie też rozłożyło.. .też tylko gorączka i cała polamana się czuje. Jak nie przejdzie do jutra do pójdę do lekarza bo nie wysiedze w pracy. Dejwo mówi nie jakoś zawrotnie. Dużo powtarza, składa proste zdania, bardzo proste. Ale jest duży progres do tego co było. W porównaniu do "wygadanych" dzieciaczkow jeszcze mu brakuje. I Dejwa hit to ostatnio jazda autkiem zdalnie sterowanym...ktore tz kupował i kupował. Ostatnio popisywal się przed jakaś dziewczynka
I zaczął rozpoznawać ilości (do 3)...ostatnio układa sobie autka i mówi "mama Ci (trzy) atka (autka).
Co do żłobka to my do sierpnia mamy umowę. Na razie mi pasuje chociażby pod względem gotowania i diety

Ogólnie kręci się dzień za dniem. Ubolewam nad końcem wakacji i ciepelkiem ...



Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie ten tryb pracy, bo przeciez wszedzie jest 8godzinny tryb pracy. W Polsce ludzie nie pracuja 8 godzin?

U nas nie ma babć czy dziadków, nikt oprocz nas nie moze odebrac. Taki los zycia na emigracji.
Mój tz pracuje 8-16. Ja 8-16, 9-17 i 10-18.



Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
No, ale pisałaś, ze u Was później się zaczyna pracę i przez to później konczycie troszkę, ze nie ms zwyczaju pracy 7-15.

U nas żłobki i przedszkola państwowe są czynne do 16.30. No ja mam luksus w postaci babć i mąż pracuje różnie, ja też, także możemy kombinować np. mąż pracuje 6-14, ja 9-17, to ja zaprowadzam, mąż odbiera. Więc fajnie, jak ma się inne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.

Miłego weekendu dziewczyny! My uciekamy na festyn, bo córcia ma występy ze swoją grupą z przedszkola, a potem jedziemy kupić jej piórnik, musi juz mieć w zerowce [emoji4].

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app
Fajnie masz, że tyle osób może odebrać ze żłobka. U nas ja, tz i ewentualnie teściowa.....moj tata nie ma kiedy, mama niemobilna a autobusem ciężko jej by było. A jeszcze od listopada teście się przeprowadzają na od Katowic...blizej moich rodziców będą mieli niż nas

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Dzis rozmawiam z koleżanką, która zapytała czy nie boję się, ze Janek się uwsteczni w zlobku jeszcze zostajac tam rok i czy nie lepiej dac go do przedszkola 🤣. Uśmiechnęłam się, odpowiedzialam, ze nie, bo jedyne czego potrzebuje w tym okresie to poczucie bezpieczeństwa i zabawy [emoji16]. Uwielbiam złote rady życzliwych [emoji16].

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OMG.. ..


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Przestanie mówić? [emoji23]

Mój Maciek mowi najwięcej i najlepiej w swojej grupie i się chyba poczuwa i jak coś gdzieś komuś spadnie to leci i raportuje Pani (w myśl zasady że to dziecko nie umie tego powiedzieć). Normalnie skarzypyta

A druga sprawa mówi dzieciom co mają rovic. Ja już to dawno widziałam. Powtarza uwagi po Paniach ktoś biegnie do ammy a on na pół żłobka "Wojtek! Nie wolno biegać po korytarzu!" i pani mówi że teraz już non stop typu krzyczy na dzieci ze maja się położyć że mają siadać że mają zasunac krzesełka

Dziś do mnie też krzyczał "prosze zrzucić mi spodnie!! Natychmiast!!" [emoji23] cała matka [emoji23]

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Maciuś hahhah
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując