Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 12:01   #4940
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Hej ! My się przygotowujemy do wyjazdu, od jutra zaczynam pakowanie, więc jak któraś ma jakieś rady co może się przydać w podróży (oprócz takich oczywistych rzecz ), to chętnie poczytam . Kurcze my nie byliśmy na żadnym bilansie jeszcze, tylko na tej pierwszej wizycie patronażowej, ale niedawno byliśmy na szczepieniu, więc to chyba na jedno wychodzi ? Co do wózka to my mamy Easywalker XS buggy i po złożeniu jest naprawdę malutki. Ogólnie użytkuje się bardzo dobrze, jest mega zwrotny, prowadzi się go super, tylko trochę ciężko się podbija, więc pytanie gdzie i jak często będziesz nim jeździć. Nam miał służyć głównie na wyjazdy dłuższe i krótsze (typu zakupy), ale tak mi wygodnie (a syn nie narzeka ), że ciągle go używam.
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Mamy joie mytrax. Jestem bardzo zadowolona.

My nie byliśmy na bilansie. W sumie nic mi o tym nie wiadomo by było trzeba pójść.

Miłosz ok. Je 3 posiłki niepiersiowe dziennie, siada sobie na razie nie zgrabnie, ale ćwiczy caly czas. Jeszcze nie raczkuje ale pelza froterujac podłogę w salonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co do bilansu to nasz Pani dr bardzo tego pilnuje i na ostatnim szczepieniu w lipcu mówiła żebyśmy się we wrześniu umówiły.
Później sobie zobacze co to za spacerówki. U nas z tym jedzeniem ostatnio znów klapa. Maja nie chce jeść obiadów. Kaszke zje, jakieś pieczywo ale obiady masakra kilka łyżeczek i wszystko koniec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora