Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-15, 08:52   #438
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez damdalena Pokaż wiadomość
Muszę się wreszcie zmobilizować i zrobić chaczapuri. Dotychczas tylko kupowałam, bo w Krakowie jakaś moda na tym wypiek - niemal na każdym kroku spotykam.

Zdrówka dla całej rodziny. Ja też coś kicham, a nie mogę się napić niezawodnej w takich sytuacjach malinówki.

Wspomniałam o nalewce i sobie przypomniałam, że nadal nie zebrałam owoców pigwowca. Może tu jutro zajrzę i to przeczytam
Trzeba zapamiętać, bo kto wie na jaką okazję w życiu się natrafi.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------


A jedną sztukę kupiłaś? Bo nie wiem jak to się używa jak się robi na raz kilka burgerów na grillu...
Kupiłam jeden ale on jest duzy i wazy kilogram. Lego nam teraz powie jak sie tego uzywa .

Pokroj na kawalki imbir i go wygotuj tak przez 20-30 minut. Zetrzyj kawałek do szklanki dodaj cytrynę i miód i zalej ta woda z imbiru. To jest super na przeziębienie i zapobiegawczo. A jeszcze lepsze wygotowac po raz drugi wtedy woda jest bardzo badzro ostra.


Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Zdrowia dużo



u mnie maliny nie były tańsze niż 8 zł za malutkie pudełko, co roku robię masę konfitur, a w tym roku tylko 3 słoiki, bo wyjątkowo drogo wychodziły te maliny
Dziekuje, poki co jeszcze sie trzymam ale sos czosnkowy wczoraj był z trzema ząbkami az do dzisiaj go czuje w buzi

Cytat:
Napisane przez LegoJedi Pokaż wiadomość
Kupiłaś ciężarek ??? Hehehe

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------



Od ładnych paru lat nowym właścicielem jest niemiecka firma Zwilling ale dalej garnki i patelnie produkowane są we Francji jako made in France
No kupiłam, bedzie na przyszły sezon
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora