Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 05:30   #42
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
Nimfa 20,u Ciebie już prawdziwa jesień U mnie jeszcze wszystko zielone,jakby czekało na ostatnią,pożegnalną odrobinę słońca...
Nie, jeszcze nie jest aż tak... To fotka robiona 2 lata temu.
Ale wczoraj byłam w parku i już są ładne kolorowe liście

Oj, pamiętam zeszły listopad, ciepło, słońce


---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Hortencja Pokaż wiadomość
Zawsze mi smutno, gdy kończy się lato. Chociaż to fakt, jesień też jest piękną porą roku Oby tylko bardzo nie padało no i żeby śnieg nie spadł za wcześnie..
Ze wstępnych ustaleń meteorologicznych wynika, że październik ma być bez deszczu, a w listopadzie można się spodziewać przymrozków i śniegu

---------- Dopisano o 06:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MaryAnne Pokaż wiadomość
a u nas dopiero dzisiaj wyszło słońce. jak tak ma wyglądać jesień, to jestem za
Jak wracałam ze spaceru to u mnie też wyszło I jak w parku było mi zimno, to tak później gorąco

---------- Dopisano o 06:14 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
lubię jesień, ale taką jaką dzis mam w swoim mieście-chłodniejszy wiatr, słońce świeci
Ja tak miałam wczoraj

---------- Dopisano o 06:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a u mnie dzisiaj zupełnie odwrotnie - do wczoraj można było śmigać w sandałach a dzisiaj jest szaro buro i ponuro, 12 stopni i generalnie wyciągnęłam emu
Nie przepadam za taką nagłą zmianą temperatury Osobiście wolę chłód niż gorąc

---------- Dopisano o 06:17 ---------- Poprzedni post napisano o 06:16 ----------

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
a ja poluję na emu ponieważ moja pogoda również zwiastuje chłód i szarówkę... ;/

kończę już pakowanie wszystkich kolorowych rzeczy którymi mam zamiar otaczać się w nadmiarze przez całą jesień i zimę
Lubię taki klimat

Pozytywnie


---------- Dopisano o 06:18 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
A ja lubię jesień;p
Melancholia;p i wieczory pod kocem z herbata i ksiązka
i w ogóle liście spadają i jest tak fanstastycznie wtedy


---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:18 ----------

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;29586504]

I szuranie nogami po liściach (uwielbiam odgłos suchych lisci)[/QUOTE]

Aż mi się dzieciństwo przypomniało...

Codziennie, od poniedziałku do piątku widzę dzieci z zerówki i klas 1-3 jak chodzą do parku... Jak ja im zazdroszczę... Chyba wbiję się kiedyś w tłum


---------- Dopisano o 06:22 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
i zapach liści

nawet jak deszcz pada to lubie;p tak patrzeć przez okno jak się odbijają krople od szyby)

baa nawet leżenie przez tv jest fajniejsze jesienią;p
A ja dalej z tym parkiem: wczoraj pięknie pachniało, a w jednym miejscu przy drzewie, czuć było intensywny zapach grzybów

---------- Dopisano o 06:23 ---------- Poprzedni post napisano o 06:22 ----------

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;29586861]Ja deszcz lubię właśnie tylko jak siedzę w domu A jak mam wyjść i wdychać zapach dżdżownic i iść slalomem, żeby na żadną nie nastąpić to nie bałdzo[/QUOTE]



Prawda

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
a ja lubie zapach deszczu;d

ale denerwuje mnie też czasami jak idę na zakupy i wracam z zakupami i parasolka ajj;p

Dobrze, że już jesień
Nowe butki i płaszczyk chociaż nałoże w końcu
To kolejny z powodów za których kocham jesień

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
nasza jesień chyba nie będzie sucha.... więc ja na takie "szuranie w liściach" nie liczę.... ;p

California! słońce, krótkie spodenki, optymizm! Tego mi trzeba a nie wiatru, deszczu i kasztanów...;c nie znosze jesieni.... ;( ;( juz sie zastanawiam na jakie zajecia sie pozapisywac zeby wogole nie myslec o pogodziee....
A ja zawsze kojarzę jesień z czymś nowym... Jesienią zapisałam się do szkoły, jesienią zaczęłam pracę...

A jakie zajęcia masz na myśli?


---------- Dopisano o 06:30 ---------- Poprzedni post napisano o 06:27 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jesień jak na taką pogodę jak obecnie - może być!

wychodzi na to, że przywitałam ją w krótkim rękawku

Niedobra Ty
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując