Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój chłopak chce się ze mną napić alkoholu.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-01-15, 18:31   #29
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Mój chłopak chce się ze mną napić alkocholu.

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Jak milusio z twojej strony <3 zciąganie kuratora na swoją rodzinkę w imię idei dowalenia degeneratom, ciekawe czy sobie moralnie wybaczysz pozwalanie swoim bąbelkom na zadawanie się z takimi osobami

W USA nie można legalnie pić do 21 roku, w Arabii nielegalne, ale oczywiście że twoje standardy do czegokolwiek w tym relacji rodzic-dziecko są najtwojsze najmoralniejsze, naj naj naj. Nikt tu nie uważa że alkohol jest neutralny a ty po raz kolejny uważasz innych za debili co nie wiedzą niczego i gadasz o alkoholu w ciąży. Wiadomo, kto nie ma podejścia tak jak ty i nie zostanie solidnie ukarany za zgodę na kupienie dwóch piw z pouczeniem zjedzenia sytego obiadu przed imprezą urodzinową 16letniego kolegi, to jest marginesem społecznym którego trzeba koniecznie skontrolować czy nie daje przedszkolakowi reddsa do obiadu, a licealiście nie wpycha wódki co piątek.

Ja tak tylko dodam, że mózg rozwija się do 25 roku życia.


Więc jeśli już ktoś chce iść tą drogą, to ok, spoko, ale nie wolno nikomu pić do 25 roku życia, czemu akurat 18?


Najlepiej jest w USA, gdzie możesz jeździć samochodem i kogoś zabić od 16 roku życia, ale piwo możesz legalnie wypić od 21.


W Polsce na seks możesz się zgodzić w wieku 15 lat, szampana na Sylwestra możesz wypić dopiero w wieku 18.



Prawo takim wyznacznikiem logiki i wewnętrznej spójności.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując