Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-15, 21:40   #4987
irish_dancer
Raczkowanie
 
Avatar irish_dancer
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

A ja zrezygnowałam z adoratora i musiałam mu to niestety szczerze powiedzieć, bo dziwił się, że do niego nie piszę, a ja nie mogę już nie mówię, że spotykanie się z dwoma facetami na raz to zupełnie nie w moim stylu, ale kochając eksa, wiem że radość u boku kogoś innego to tylko chwilowe złudzenie, ten nasz sławny klin,a ja nie lubię tak traktować ludzi, więc może będę żałować, ale z nikim nowym się nie spotkam, szczególnie z kimś kto mnie pociąga, bo mam strasznie słabą silną wolę

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
PS. Mam partnera na studniówkę (zapomniałam się Wam pochwalić).
Jejku, jak fajnie, ja to za rok mam 10-lecie matury

Cytat:
Napisane przez ehjano Pokaż wiadomość
A ja znów nie mam sił. I chyba nie jest to sprawka eksa ale ogólne wyczerpanie. Wszystko tak szybko sie dzieje, brak czasu...
Nie słuchałam organizmu gdy wysyłał mi znaki: zwolnij, połóż się spać, odpocznij wreszcie, więc teraz mam za swoje....
Jestem osobą, która musi ciągle coś robić. Dawno dawno temu nawet oglądanie telewizji z chłopakiem mnie męczyło, bo to takie bezproduktywne a teraz marzę żeby tak nic nie robić i to faktycznie jest nam, a szczególnie już tym zmęczonym psychicznie potrzebne. Pomyśl, gorąca kąpiel, książka, relaks, mmmmm...czasem nie warto być mądrzejszym od samego siebie
irish_dancer jest offline Zgłoś do moderatora