Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-28, 18:21   #74
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Och, już kolejne sierpniowki! Nudnych spokojnych ciąż, dziewczyny i ślicznych, różowiutkich letnich bobasów sierpniaki są najlepsze!

Sierpniówka 2018 i czerwcówka 2020

Dziękujemy


Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy wybieracie się na pierwszą wizytę? Mówiłyście już komuś?

Jak tam objawy? Bo ja pierwszą ciążę miałam praktycznie bezobjawową, zero mdłości, wymiotów, zachcianek, bólu piersi, jedynie zgaga od połowy [emoji19] Teraz chyba też się tak zapowiada, a czasem chciałabym mieć jakieś objawy żeby czuć się pewniej [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja się wybieram na wizytę dopiero w połowie 5. tygodnia licząc od zapłodnienia. Powiem Wam szczerze, że wnerwia mnie strasznie to różnorakie liczenie wieku ciąży. Wiem, że ja mam prostą sprawę, bo wiem dokładnie ile dni ma płód, a inni mają gorzej, ale w tej ciąży zupełnie nie spina mi się to z rzeczywistością. W poprzedniej do wieku rzeczywistego dodawałam równe 2 tygodnie i bylo prosto policzyć. Teraz połowa piątego tygodnia to u mnie początek 7. tygodnia licząc od okresu. A najgorsze jest to, że niektórzy lekarze posługują się wiekiem rzeczywistym, a inni om. To samo jest z czytaniem jakiś książek i artykułów na temat ciąży. Zawsze trzeba doczytać, co autor ma na myśli. Teraz tak się zastanawiam, jak to jest z prenatalnymi. 11.-13. tydzień liczy się od ostatniej miesiaczki?


Ja liczę na konkretne objawy. Też jestem zdania, że jak się źle czuję to przynajmniej wiem, że organizm przygotowuje się na nowe życie. Poprzednio czułam się dobrze. Poza zmęczeniem i obolałym brzuchem i piersiami nie miałam praktycznie żadnych objawów. Teraz chętnie przyjmę wszystko na klatę. Oby tylko wszystko skończyło sie szczęśliwie . Aktualnie dopada mnie coraz częściej duże zmęczenie. Dzisiaj wyszłam do sklepu po bułki i po powrocie byłam zmęczona jakby wycieczka trwała godzinę a nie 15 minut.





Witaj nowafalaa


Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
A do lekarza idę już jutro, ale potrzebuję zaświadczenie o ciazy, wiem że jeszcze mi nic konkretnego nie powie [emoji846]

Planujesz od razu iść na zwolnienie?


Cytat:
Napisane przez nowafalaa Pokaż wiadomość
Spróbuje znów za kilka dni. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku

Niestety nie mogę zrobić bety, mieszkam aktualnie za granicą i nie dostanę tak prędko skierowania bo tu jest potrzebne. Do 12tyg za bardzo nie ingerują jak rozwija się ciąża.

Mówi się o polskiej służbie zdrowia, że jest beznadziejna, ale kobiety w ciąży są jednak bardziej chronione i zaopiekowane. Nie chciałabym być w Twojej sytuacji.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora