Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-17, 16:59   #63
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, że w niczym pomoże? Rozumiem, że jesteś mądrzejsza niż sztab ludzi, którzy tym się zajmują? A może masz szczepionki o których piszesz? Bo to jest tak głupie, że większej bzdury nie czytałam. Nie ma szczepionki na koronowirusa, a Ty pieprzysz o tym, że szczepionka to dobra alternatywa, alternatywa dla kwarantanny Poza tym pozamykanie wszystkiego ma celu zmniejszenie ewentualnego chaosu i rozłożenie zachorowań w czasie żeby służba zdrowia mogła to ogarnąć.



Ty dalej nie rozumiesz. Nikt tu nie twierdzi, że gospodarka nie runie i że firmy tego nie odczują. Tylko Ty piszesz o jakiś mitycznych szczepionkach i obwiniasz rząd o wirusa Do tego ze straszną pogardą wyrażasz się o innych, a siebie uważasz za lepsza, bo masz swój biznes.
Ja napisalam , ze nie ma szczepionki wiec nie ma alternatywy. Jedyna opcja to przechorowac. Ciezko dyskutowac z kims kto nie czyta ze zrozumieniem.
Rzad w niczym nikomu nie pomoze, bo zbankrutuje.
Co najwyzej rozwodni pieniadz , robiac dodruk i powodujac hiperinflacje.
Wszystko w temacie.
Na razie mam dosc internetu, za jakis czas cofne sie w watku do swoich wypowiedzi.
Szczerze mowiec, najwieksze szczescie to maja Ci , ktorzy pierwsi sie zarazili, dopoki wszystko lacznie ze sluzba zdrowia jeszcze funkcjonuje.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując