Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadówki 2020
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-25, 18:30   #363
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Listopadówki 2020

Cytat:
Napisane przez Jesienna_ Pokaż wiadomość
Niestety jest zakaz.
Ale pani doktor po badaniu, zrobiła mi jeszcze raz usg tylko po to zebym nagrala dla mojego tz [emoji178] nawet ladnie wtedy opowiadala "tu jest cialko zolte odzywiajace zarodek, o a tu bije nam serduszko" [emoji16]
Mimo ze prywatnie a nie z luxmedu to zostaje u niej. Przekonala mnie do siebie swoim pozytywnym podejsciem, w przeciwieństwie do poprzedniego lekarza

Generalnie w tej klinice bardzo powaznie dzis podeszli do tematu korony. Na wejsciu zanim cokowiel dotknelam przywitala mnie Pani z spryskiwaczem dezynfekujacym na rece. Nawet dlugopis uzywany musialam odlozyc do specjalnego pojemnika, ktory potem bedzie dezynfekowany.

Chcielismy dzis jechac powiedziec rodzicom ale boimy sie. Moj tz chodzi do pracy, nasi rodzice sa w grupie ryzyka... Myślimy jak to zrobić...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super trik, jak się to też coś nagram w piątek telefonem. Ale naczytałam się smutnych historii i już się stresuję, że coś będzie nie tak, dzisiaj bez żadnych objawów i już myślówa... zresztą i tak jak będę na wizycie 6+1 to jeszcze może nie być serduszka? Czy już powinno być? Aaaa mogłam już na dzisiaj się umawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora