Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 08:49   #1730
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki.
Ja sobie wyobrażam, ale to byłoby mniej wygodne życie. Aczkolwiek, gdybym musiała wybierać, to zdecydowanie bardziej potrzebna mi jest pralka niż zmywarka. Jak mam coś prać ręcznie, schylać się itp. itd, to już 100 razy bardziej wolę pozmywać.


Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
U mnie mąż robi za zmywarkę Ale nie robi tego tak szybko jak chcę hehe. To jest moja potrzeba numer 1 jak będę robić remont kuchni, a na razie muszę sobie jakoś radzić. Na pewno ze zmywarką gotowałabym częściej.

Jak będziesz kupować zmywarkę, to wybierz taką, która ma też ekspresowy tryb mycia, np. 30-minutowy. Kiedy kupowałam swoją 10 lat temu, nie byłam taka mądra.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Mmm, rozkręcił się wątek kulinarnie, jeden z moich ulubionych tematów. ����

Mogę się pod tym podpisać. Wychodzimy (...liśmy) co najmniej raz w tygodniu. A średnio raz na miesiąc wychodzę dodatkowo z koleżankami - żadne imprezy, wyłącznie do restauracji, bo uwielbiam poznawać nowe smaki, no i ogólnie JEŚĆ Kuchnia domowa mnie nie zadowala w kwestii różnorodności smaków. Lubię szukać nowości.
To ja mam inaczej. Chyba jestem bardziej tradycjonalistką; zamiast eksperymentować ze smakami, wolę jeść to, co wiem, że mi smakuje albo zasmakuje. Nie lubię jakichś wymyślnych potraw, w ogóle rozwalają mnie te potrawy, których trzeba szukać z lupą na talerzu, za to 3/4 talerza to mazańce z sosu. Jak mam jeść, to muszę mieć konkretną porcję


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Rzadko robię zupę, musi mi się chcieć. Zupą trudno się najeść, więc to takie danie na odczepkę, jak akurat zatęsknimy za smakiem rosołu, krupniku czy pomidorówki.

Gęsta i treściwa zupa może być też bardzo sycąca, ale ja też wolę drugie dania.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ja mam zmywarkę i powiem tak: robię to lepiej i szybciej. Czasem się zapędzę i sama zmywam to, co mogłabym wrzucić do zmywarki, tylko po co marnować czas, jak akurat coś się pichci, to ja w tym czasie już zmywam użyte noże, deski, garnki... Poza tym lubię zmywać... o zgrozo.

Ja też na bieżąco zmywam, ale to są przeważnie pojedyncze sztuki, np. deska do krojenia, czy jakaś miska, która za chwilę jest mi znowu potrzebna. Większych ilości nie lubię myć ręcznie, a już zwłaszcza sztućców.

Edytowane przez Cat Lover
Czas edycji: 2020-03-27 o 10:48
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując