Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Luty 2021 cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-02-12, 19:41   #4421
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.IV

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
No właśnie na moim też jest info, że 7 porcji. A cdl kazała mi karmić 7 razy w dzień i 3 w nocy. W dzień mi wychodzi co 2h..

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

A jak waga?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
To tak chyba troche na sile musisz w niego mleko pakowac. U mnie mała pokazuje jak jest głodna wysywa języczek albo wklada łapki do buzi a w nocy jak sie obudzi z mokra pielucha i ją przebiore to tez zaraz ryk że glodna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Ja też po wizycie [emoji846] szyjka długa, 3 cm. Macica wysoko. Dziecko duże. Żadnych zaleceń, żadnych skierowan, bo generalnie przepływy i wszystko ok. Ale pilnować ruchów jak coś to szpital. Jestem mega rozczarowana wizytą, ale już nie chce mi się znowu wchodzic w szczegóły. Po prostu znowu to samo. Najwyżej będę chodzić w tej ciąży jak słoń. Bo już sama nie wiem co robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro ze kolejny raz sie zawiodłaś na wizycie moze nie bedzie tak zle i wszystko samo ruszy a pijesz liscie malin moze? Czytalam że daktyle tez pomagają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Tak w nocy też [emoji6] B i E są u mojej mamy. Jutro albo w niedzielę ma z nimi przyjechać, zależy kiedy będą chciec [emoji6]No właśnie u nas ten problem jest. Ze on zasypia i za 15 minut się znowu budzi ze głodu 🤦[emoji879]♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To u mnie mała tak w dzien ma zje i za 20 minut budzi się glodna a najgorzej jak po godzinnie sie obudzi bo wtedy na szybko nowe mleko trzeba robic [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora