Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o Roksie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-02, 21:23   #9
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Co sądzicie o Roksie?

Dla mnie taki facet jest skreślony, chyba że byłoby to coś w stylu "byłem mlody i głupi, teraz wiem że źle zrobiłem i bym tego nie powtórzył". Natomiast u Ciebie jest to zaplanowana akcja, więc z mojej strony byłoby duże PASZOŁ WON.
Dokładniej pisałam dlaczego tak bym zrobiła w wątku który wisi zaraz pod Twoim (o pracy na seks kamerkach), ale w skrócie: wiele kobiet których ogłoszenia są na Roksie są ofiarami przemocy, zastraszania i gwałtów. Idąc do takiej kobiety nigdy nie masz pewności, czy jest w tej branży z własnej woli, czy może ktoś ją pobije gdy będzie próbowała odejść. Twoja kasa pewnie w dużej części pójdzie w ręce alfonsa żerującego na dziewczynach, a nie dziewczyny która wykonała usługę. Dla mnie facet chodzący do kobiet pracujących seksualnie jest egoistą dla którego penis jest ważniejszy niż szacunek dla kobiet i ich dobro.
Nie jest aż tak trudno znaleźć dziewczynę która będzie miała po prostu ochotę pójść do łóżka, np. na Tinderze. Ale zrobisz co zechcesz, pójście do prostytutki jest na pewno prostsze, ale wg mnie jest moralną porażką.
Więc podsumowując: z dziewczyną która pracowała w przeszłości seksualnie byłabym i nie wpłynęłoby to na mój stosunek do niej (spotykałam się zresztą z dziewczyną pracującą na kamerkach), facet płacący za usługi seksualne u mnie odpada.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując