Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samotność - jak przetrwać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-19, 10:37   #25
RunRunRebel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 120
Dot.: Samotność - jak przetrwać?

To i ja dołączę. Jestem odrobinę po trzydziestce i od kilku lat nie potrafię trafić na nikogo fajnego. Nie jestem brzydką kobietą, na pewno nie tutaj leży problem. Próbowałam portali internetowych, chodziłam na randki, ale to jak szukanie igły w stogu siana. Wcale nie narzekałam tam na brak powodzenia, ale często byli to mężczyźni dużo starsi ode mnie, albo nie zainteresowani poważną relacją. Dużo osób też skupiało się wyłącznie na pisaniu, ale nie szło za tym nic więcej. Przyznaję, że się zniechęciłam. Jestem otwartą osobą, potrafię sama zacząć rozmowę, ale jeśli druga strona nie wykazuje inicjatywy to ile można próbować?

Ostatnio jest mi z tym wyjątkowo źle. Do niedawna utrzymywałam z kimś fajną relację i liczyłam na coś więcej, ale z jakiegoś powodu nie wyszło. To chyba dodatkowo mnie przygnębiło, szczególnie, że zależy mi na tej osobie.

Dodatkowo w przyszłym roku wyprowadzam się do nowego mieszkania i trochę ogarnia mnie przerażenie. Nie jestem jakaś szczególnie bogata, wiele rzeczy będę musiała zrobić sama. Nie mogę liczyć na rodziców więc ta samotność jest podwójna.
RunRunRebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując