Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner uważa że rodzice powinni pomóc finansowo
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-09, 10:33   #11
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Partner uważa że rodzice powinni pomóc finansowo

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Dlaczego nie poszukał sobie dziewczyny ze swojej warstwy społecznej, skoro ma takie a nie inne oczekiwania?

Masz dwa wyjścia, wziąć kredyt i samodzielnie zdobyć środki na pół działki albo pana wymienić na inny model, bo nie polecam układu, gdzie wszystko jest tylko jego
Też o tym samym pomyślałam. Czy już wcześniej dawał Ci do zrozumienia, że rodzice powinni mieć dla Ciebie coś odłożone, czy dopiero teraz przysiadł z kalkulatorem i zorientował się, że to on poniesie największe koszty? Mam przeczucie, że z tym finansowaniem to nie koniecznie jego pomysł, tylko wynik rozmowy między nim a jego rodzicami.

Nie wiem o jakiej hacjendzie tu mowa, ale jeśli rzeczywiście kupno działki przekracza Twoje dochody, powinnaś od razu poinformować o tym partnera i zaproponować, że będziesz odkładać na wyposażenie domu, które przecież też niemało kosztuje.

Z ostatnim się nie zgodzę. On kupuje i buduje - więc należy do niego. Plus zabezpieczyłabym się intercyzą - ale to ja
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując