Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-07-30, 21:42   #1539
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część VI.

Cześć obie Pauliny miło bardzo, że tu do nas zajrzałyscie i postanowłyście napisać, rozgoście się i zostańcie na dłużej

My tu tak o codziennościach, ciuchach, inspiracjach kosmetycznych i ciuszkowych sobie piszemy piszcie o czym chcecie, chodzi właśnie o taką normalną wymianę myśli i zarówno tych uskrzydlających, a czasem i tych, co muszą z nas wyjść, bo po prostu bolą i gęsia skórka...

Współczuję przeżycia z myślą o robalu Pani R za to włosy i buzia śliczne i świeżość z nich bije mam tę odżywkę Ziaja lubię ją i polecam dziękuję za polecenie olejku, sprawdzę go włosy Ci urosły, ładnie

Dziękuję Wam za to, co dobrego napisałyście jestem dla chłopaków mamą i tatą i najważniejsze jest w tym wszystkim dla mnie, żeby tak przygotować ich do życia, żeby ludziom/kobietom dobrze się z nimi żyło. Tylko tyle

Dziękuję Cinde za mądre oczy może dużo doświadczenia gdzieś tam dostałam, to staram się wyciągać wnioski

Mag zobaczyłam zdjęcia i wzięłam głęboki oddech moje klimaty... myślę, że Cię rozumiem, zawsze spacer po górach, poczucie przestrzeni i wiatr porządkowały moje myśli i tego Tobie również życzę

Wróciłam po włóczędze (dosłownie ) po galerii katowickiej i wrzucę łupy, ale to chyba jutro.

Kupiłam prosecco Cinde piję właśnie, przeglądając internety.

Ava wrzucisz nam relację z urlopu? Jakby moje kote były wychodzące też bym im nie obcinała pazura tak jak piszesz, bo zdarłyby na drzewie na przykład jak Twój uroczy kociak ale kurcze są stacjonarne... i stacjonarnie drapią

Przepis na peeling: wrzucam garść fusów z kawy, garść soli do kąpieli - u mnie ta: sól.jpeg

i jakikolwiek żel do kąpieli, żeby rozmieszać proste, tanie i skuteczne peeling nakładam pod prysznicem rękawicą
kessa rękawica.jpg

tzn, najpierw przed kąpielą szczotkuję skórę, złuszczam martwy naskórek, potem się opłukuję prysznicem, zakręcam wodę, robię aplikację z peelingu i masaż rękawicą, głównie biust, ramiona, brzuch, posladki i uda, potem spłukuję siebie i kafelki i to wszystko. Skóra może być zaczerwieniona od tarcia mam też z apteki oliwkę z żelu i w mokrą skórę ją wcieram potem. Przepraszam, że tak łopatologicznie to napisałam, ale wiecie... mam dwóch synów, do nich rozmawiam takim prostym i dosłownym językiem krok po kroku został mi ten nawyk
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2022-07-30 o 22:10
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując