Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - brązowy połysk... ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-01, 10:17   #1
kamaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 14

brązowy połysk... ???


Na początku, jeżeli źle ujełam temat to wybaczcie Wiżanki. Szukałam w wyszukiwarce, ale znalazlam tylko o odzywkach, maskach itd jak nadac włosom połysk. Ja mam inny problem, po nieudanym byciu blondi (nie pasowało do mojej karnacji i oczu) , po 10 min jeszcze w salonie miałam na głowie ciemny docent Goldwella. Fryzjerka chciała mi zrobić ciepły brąz na głowie, hmm tylko, że nie spodziewałam się, że po wyjściu na zewnątrz w słoneczny dzień mogłabym wyglądac jak rudzielec.. Od tamtego czasu nakładam szamponetki w kolorze ciemnego brązu, od farby się powstrzymuję (daje włosom odpocząć). Włosy mimo, że dostały ostatnio mocno w kość wyglądają nad podziw ładnie (od prawie roku Szkrzypowita, Seboradiny, Waxy, Jedawbie i te sprawy), błyszczą się, tylko ten rudy połysk.. Nawet farba Garniera nałożona na grzywkę (tylko!) sie nie sprawdziła.. Byłabym naprawdę wdzięczna gdyby ktoś mógł polecić jakiś szampon, żeby pozbyć się tego rudawego połysku, ewentulanie jakaś farbę (ale z tej szkorzystam najwyzej później). Zależy mi na takim chłodnym brązie.. Mam nadzieję, że może ktoś miał podoby problem i się tych rudości pozbył
kamaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując