Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-23, 13:25   #963
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez madzzzia91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Po wielu miesiącach zbierania się na kupno dobrze dopasowanego stanika, wreszcie nadszedł ten dzień - jutro jadę na zakupy
W związku z tym mam pytanie głównie do dziewczyn z Wrocławia: czy te sklepy ze stanikowej mapy są czynne? chodzi mi o stanikowe trendy na powstańców, royal-bra na kiełbaśniczej i onlyher na jagiełły? Jeżeli tak, to do którego warto iść, tak żeby rzeczywiście ktoś kompetenty mi pomógł no chyba że pojawiły się inne sklepy o których ja nie wiem :P
a tak w ogóle to na wstępie powinnam sobie sama znaleźć swój rozmiar i poprosić o niego czy lepiej nie bawić sie w to i skorzystać od razu z porady fachowca?
dzieki z odpowiedzi
Jeśli interesują Cię marki brytyjskie to możesz śmiało iść do tych sklepów, ewentualnie zacząć od innych z okolicy.
Co do rozmiaru, możesz się pomierzyć sama i zobaczyć co Ci wyjdzie; choć wg mnie lepsze są porady z piersiówki, jak ma leżeć dobry biustonosz, niż rozmiar z tabelki bo nie zawsze zgadzają się z prawdą i mierząc się samej możesz źle ułożyć miarkę krawiecką.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując