Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odbicie od ściany
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-24, 17:25   #79
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Odbicie od ściany

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Bez przesady. Zmien zdanie na temat kobiet- naprawdę jak facet jest fajny tzn. opiekuńczy, z poczuciem humoru i ogolnie swietna osobą , inteligentny itd. to wzrost nie jest najwaznijeszy.
Oczywiście, ze jakos dodaje atrakcyjności, sama mam 166 cm i nie umawiam się z kims poniżej 170 , bo nie lubie być wyzsza przy facecie. Ale bez przesady zebym patrzyla jakos przesadnie na wzrost.
Ja jestem generalnie inna, i ja patrze jak się czuje przy facecie i jaka jest osobą, nie szukam szpanu , idealnego wyglądu czy kasy.
Serio-sa koiety co nie skresla Cie za wzrost. Poza tym dla kobiet co maja >160 jesteś wysoki, nawet jak ubiorą szpilki.
Masz sam kompleks ,popracuj nad tym i skup się na tym co możesz dac w relacji, zamiast wyimaginowanym kompleksie, na który i tak nie masz wpływu.
Wiele rzeczy można zmienić ale nie wzrost...
wzrost ani nie daje ani poczucia bezpieczeństwa, ani szczęścia, uśmiechu ani orgazmu. XD
Masz cenniejsze zasoby.
Ja bym napisala ,ze masz tyle wzrostu na profilu.
Oczywiście wzrost nie ma znaczenia, bo coś tam, ale... nie umawiam się z facetami poniżej...
Większość uważa, że jest inna, a potem się okazuje, że wcale nie jest.
Wzrost nie jest względny (tak, wiem że Einstein by się kłócił ). Więc on nie będzie miał dwóch metrów, bo dziewczyna jest niska.
Wiele kobiet bezpieczniej czuje się z wysokim niż z niskim mężczyzną. Takie opinie widziałem także na tym portalu.
Wzrost daje pewien procent poczucia własnej wartości.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora