Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-13, 11:53   #4985
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez larenka Pokaż wiadomość
1) Maly kac [emoji23] spedzilam wczoraj mily wieczor z przyjaciółmi
2) rewolucja w mysleniu o przyszlosci! Obrot o 180 stopni

Ooo ,a co to za rewolucja? Jakie masz teraz myślenie o przyszłości i o ex?:P
Może dziewczyny trzeba nam się "napić" aby przejść taką rewolucję w myśleniu bo mną to czasem miotają jeszcze uczucia i tęsknotki... chciałabym już być OBOJĘTNA. Pragnę tego stanu.
Co do ex nie mam żadnych planow chce jak najszybciej wyleczyc sie i zapomniec. Przestać krzywdzić sama siebie i stac w miejscu przez jego osobe.

On chcial w moim zyciu niedawno jeszcze byc tak po koleżeńsku i troche mu utrudnial. Natomiast poznal juz kogos i zniknal wiec czas bym sie wziela za siebie i ja

Rewolucja dotyczy pracy. Zdalam sobie sprawe ze jestem bardzo nieszczęśliwym czlowiekiem. Nie mam obecnie zadnej pasji, nie mam miłości, nie mam pracy ktora by mnie kręciła. I chyba chce rozpoczac nowa droge zawodowa. Niekoniecznie lepsza pod wzgledem warunkow ale na pewno bym kochała te prace, bylaby moja pasja jako ze praca to kawal naszego zycia warto chyba robic cos co sie lubi. A swojej obecnej pracy niezbyt lubie, choć to obiektywnie dobra praca.

Moze musimy sobie tu zrobic wizazowa impreze? Umówimy sie na konkretny dzien, godzine, kazda kupi winko lub co tam lubi % i zasiedziemy na wizazu [emoji16] i bedziemy sie zrewolucjonizować [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora