Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-13, 15:54   #4992
zxcvb00
Zakorzenienie
 
Avatar zxcvb00
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 42 511
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez larenka Pokaż wiadomość
Dopiero zaczęłam, ale już polecam. Pomaga mi zrozumieć różne zachowania mojego byłego, bo jak wcześniej wspominałam podejrzewam że ma zaburzenia i jest osobą niestabilną emocjonalnie, z trudnym dzieciństwem. Dużo jest mowy właśnie o tym, że dzieciństwo ma wpływ na to jak i czy mężczyzna potrafi kochać. Dużo odpowiedzi na pytania dlaczego mnie tak traktował...
To ja też muszę koniecznie przeczytać. Mój były także jest niestabilny emocjonalnie i miał bardzo trudne dzieciństwo. Może mi to chociaż trochę pomoże, bo znowu wpadłam w dołek.

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja też czytałam, bo już ta książka była tu polecana. Też widziałam tam mojego byłego. A głównym przesłaniem tej książki jest - UCIEKAC OD TAKICH, BO MY ICH NIE "WYLECZYMY". Mnie jak widać ta książka nic nie dała, bo po jej przeczytaniu i tak poleciałam do mojego [emoji23][emoji849][emoji849]
Przesłanie idealne dla mnie. A ja wierzyłam, że jestem w stanie go "wyleczyć"

Cytat:
Napisane przez szara_bluzka Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny. Ja wczorajszy wieczór spędziłam z siostrą i grałśmy na playstation w wyścigi . Moja siostra usunęła ze swojego życia faceta, z którym była 5 lat - myślałam, ze będą dramy , a miała tylko 1 dzień doła. Jej syn powiedział nawet, że fajnie, że go nie ma już . Dzisiaj nic mi się nie chce - miałam iść na siłkę - pojdę w środę
Dla mnie ex po ostatnich wyczynach jest emocjonalnie obcym człowiekiem. Potrzebny był mi taki zimny kubeł z jego strony. Może gdzieś tam podświadomie liczyłam, że może coś zrozumie (racjonalnie byłam pewna, że nie jest w stanie). Jednak u mnie rozum zawsze zwycięża i to jego powinnam słuchać, a nie serducha - tak jak było w przypadku ex. Jestem gotowa, żeby iść dalej.
Dobrze wiedzieć, że jest nas coraz więcej, które zakończyły długoletni związek. Zawsze trochę raźniej No i oczywiście brawo, że zmieniłaś stosunek co do eksa. Zawsze trzeba kierować się rozumem. Nie raz kierowałyśmy się sercem i w konsekwencji dopiero teraz piszemy na tym wątku...
__________________


"Każdego dnia rób jedną rzecz, która Cię przeraża."


zxcvb00 jest offline Zgłoś do moderatora