Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starszy wygląd?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-22, 13:33   #6
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: Starszy wygląd?

No cóż, masz 21 lat, to bardzo młody wiek, szkołę średnią konczy się mając 19, czy 20, wiec to minimalna rożnica. Cięzko jest wyglądać poważnie mając tyle lat.
Praktykanci często wyglądają jak "uczniowie", szczególnie w szkole średniej. U mnie też często się to w szkole zdarzało, ale nikomu to nie wadziło, nikt tego nie komentował. Bardziej zwracaliśmy uwagę na charakter tego osobnika i sposob w jaki prowadził lekcję Nikt chyba nie będzie podejrzewał, że 21 letnia dziewczyna będzie wyglądała jak poważna pani profesor.
Ja miałam w liceum nauczycielkę, która wygląda jak nasza rówiesniczka. Zawsze nosiła adidasy, dzinsy, rozpuszczone długie włosy itp. Na początku pomyliłam ją i myślałam, że to uczennica. Z tego co wiem, często jej się to zdarzało, bo nam opowiadała, jak ludzie ją zaczepiali i odzywali się jak do koleżanki, a nie nauczycieli(ale ona się z tego śmiała)
I co? I nic. Była świetną, sympatyczną nauczycielką, wygrała nawet konkurs na belfra województwa czy coś

Nie ma sensu przebierać się za kogoś kim się nie jest, przecież wygląd nie przeszkadza, jak ktoś wyżej wspomniał liczy się pewność siebie (co cięzko osiągnąc kiedy udaje się kogoś innego).
__________________
A z kolei najnieszczęśliwsze życie
ma swoje słoneczne godziny i swoje ubożuchne kwiatki szczęśliwości,
rozsiane wśród piasku i kamieni.

Hermann Hesse



Edytowane przez tosiajola
Czas edycji: 2012-09-22 o 13:38
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując