Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-10-31, 17:26   #2504
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No chyba się oburzyła skoro pytała po grupach co robić. Od tego zaczęła się ta dyskusja. Z resztą przecież to nie jest problem od dziś. Obserwuje jakieś makijażystki na insta czy na tik toku i one wymyślają jakieś kocopoły dlaczego to makijaż ślubny jest inny od wieczorowego, a potem jest zdziwko, że ktoś bierze wieczorowy na ślub. Widocznie jednak komuś nie zależy na ślubnym skoro robi takie rzeczy. I jasne jest mnóstwo makijażystek, każdy niech sobie idzie do jakiej chce, ale nie to w tej dyskusji chodzi. Po prostu dziwi nas dorabianie jakiś głupich ideologii tam gdzie ich nie ma.







Oczywiście, że każdy sobie prowadzi biznes jak chce, ale niech potem nie płacze po grupach, że ktoś robi makijaż wieczorowy na ślub, bo to jest śmieszne Ale Ty masz świadomość, że makijaż nie istnieje od wczoraj i są laski, które malują się mocno na co dzień, miały wczęśniej robiony profesjonalny makijaż i wiedzą jak się w takim czują? Albo że nie każdy robi szopkę ze swojego ślubu tylko kamerlane przyjęcie i nie potrzebuje 5 prób makijażu? Jak ktoś chce próby to luz, ale Twoje argumenty są bzurne i tyle. No ja jednka wiem lepiej w czym się dobrze czuje od przypadkowej osoby, nawet jak ona twierdzi, że w czymś będę wyglądać lepiej, to nie oznacza, że ja muszę mieć takie samo zdanie. Oczywiście można zaproponować próbny, ale jendnak nie każdy to usługę potrzebuję. Masz bardzo dużą wiarę w ludzi albo jesteś bardzo naiwna skoro wierzysz, że ludzie pracujący w usługach zawsze chcą dobra klientów, a nie zarobienia kasy Na tym to właśnie polega, że reklamuje się i proponuje usługi, które są zbędne, ale wmawia się klientowi, że to jest super i hiper i bez tego to się nie obejdzie. No ale nie każdy jest podatny na takie bzudry jak Ty i ma świaodmość, że 'ślubny' nie jest oznacza, że coś jest lepsze tylko droższe i dlatego umawia się na makijaż wieczorowy I z mojej strony koniec już tej dyskusji, bo do niczego to nie prowadzi.







Też mnie bawi, że ktoś myśli, że sprzeda używaną kieckę za prawie 100% ceny. Przecież i tak trzeba doliczyć ewentualne poprawki, więc lepiej iść i kupić nową
Z tego co zauważyłam to nikt nie płakał tylko pytał [emoji6] to że do ciebie nie docierają jakieś argument nie znaczy że są bzdurne. Możesz po prostu nie znać realiów. Po prostu patrzysz ze swojej perspektywy. Ja jednak wiem jak wygląda praca takimi klientami że tak powiem od kuchni. Więc rozumiem skąd to wynika. Ty nie musisz[emoji6] Tylko nie wypowiadaj się w roli eksperta skoro nim nie jesteś. Na cenę składa się wiele rzeczy, ale jak widać nie musisz tego wiedzieć.

Fajnie ze wiesz w czym wyglądasz dobrze. Tylko że wielu kobietom Tylko się tak wydaje że wiedzą w czym wyglądają dobrze. A potem okazuje się że jednak nie. Idealnym przykładem są choćby sytuacje jak blondynki z blada skóra jako inspiracje pokazują zdjęcia opalonej brunetki i potem są zdziwione że jak to one nie będą wyglądać w tym makijażu identycznie.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując