Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - specjalistka na forum: dietetyk odpowiada na Wasze pytania
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-05, 14:28   #61
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: specjalistka na forum: dietetyk odpowiada na Wasze pytania

Witam! Mam wielki problem!!! Od jakiegoś roku borykam się z bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, miałam non stop wzdęcia, zgagę i tak jakby kolkę, rzadko się wypróżniałam. W grudniu stwierdzono u mnie powiększony prawy płat wątroby, powiedziano mi że mam hipertrójglicerydemię i stłuszczeniowe uszkodzenie wątroby. Od maja do listopada przytyłam 17kg!!!!! Jestem bezrobotna więc prowadzę siedzący tryb życia. Dostałam skierowanie do poradni chorób metabolicznych niestety wizytę mam dopiero 13 maja a już czekam miesiąc!!! Żaden lekarz nie udzielił mi informacji jak mam się teraz odżywiac nie wiem co mogę a czego nie?? Sama ustaliłam sobie dietę i dużo zmieniło się w moim sposobie odżywiania. zniknęły wzdęcia i zgaga - widzę poprawę, czuję się lepiej... Jednak chciałabym się dowiedziec od specjalisty co moge jeśc przy moich dolegliwościach, albo czego nie mogę. Do maja jeszcze duużo czasu a bardzo chciałabym zrzucic to 17kg które mi przybyło... Bardzo proszę o pomoc!
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora