Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-07, 21:25   #363
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Here I go again

Warszawa, salon Depiclinic.
Dziś równo po 2 miesiącach miałam drugą serię na łydki LS Duetem (+pare pojedyńczych kłaczków na mizernych kostkach), tym razem moc zwiększona do 11. Laser po przeglądzie w serwisie był bardziej czuły Tym razem też musiałam prosić o wspomaganie okładami lodu z uwagi na ten mój niski próg bólowy.
Po oględzinach przed zabiegiem śmiało stwierdzam, że po pierwszym wypadło z 30% sierści. Najwięcej chyba w rejonach gdzie był zwykły LS ale Duet też nie wyszedł najgorzej.
Jeszcze raz pochwalę obsługę w salonie. Czas spędzony na zabiegu upłynął mi bardzo szybko i przyjemnie, w takiej 'babskiej' atmosferze Pani wykonująca zabieg wypytywała o wrażenia po poprzednim itd. Powiedziała, że też jest ciekawa rezultatu na moich fantastycznie kruczych kłaczkach i na kolejną wizytę mam iść z drobną szczecinką ale to dopiero w październiku
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując