Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zarzucanie zdjęciami dziecka przez przyjaciółkę :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-21, 22:29   #89
valeera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 179
Dot.: Zarzucanie zdjęciami dziecka przez przyjaciółkę :(

Tak właściwie poinformowałam ją o fakcie zdawkowo i zapewniłam, ze powinna dawać znac co u niej i jej przyszłego potomka

Tylko chyba nie bardzo zrozumiała sytuację, u mnie było juz kilka niepokojących objawów na wcześniejszych badaniach a koleżanka (wydaje mi się że trochę podświadomie) podkreślała mocno prawidłowość swoich wyników, wstawiając masę zdrobnień i emotikonek

Moze to moja psychika spowodowała ze poczułam do niej niechęć, ale wydaje mi się, ze w takiej sytuacji człowiek ogranicza sie do i formacji "u nas wszystko w porzadku" i chociaz tej jednej osobie daje święty spokoj.

To nie jest jedyna taka historia jaką znam, tak właściwie przypadków skrajnego zadurzenia w macierzyństwie/ciazy znam na pęczki i czesto przypomina to pogranicze jakichś chorób psychicznych. Po czesci zaczelam to lepiej rozumieć kiedy sama zaczelam rozważać ewentualność zostania matką, ale w wieku np. 20-20 kilku lat dosłownie mnie to obrzydzalo i takie znajomosci rozpadały się same przez wyczerpanie tematów.
valeera jest offline Zgłoś do moderatora