Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-20, 21:04   #703
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Co robicie na obiad? - część XVII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
No właśnie wiem... Ale kasza... Nie lubię. Nie do wszystkiego mi pasuje. A nie wyobrażam sobie jeść obiadu wieczorem zanim jeszcze coś dogotuje. Poza tym mąż jak będzie w domu to o 14 będzie głodny.. kurczę mało mam pomysłów prócz zup...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Moim zdaniem musicie robic obiad na zakładkę. Ty zaczynasz wieczorem , on kończy po 14. Bedzie głodny , ale to noe sredniowiecze , ze ma mieć obiad pod nos [emoji12]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Tak zapiekanki to dobra rzecz.... właśnie o to chodzi że mąż musi zjeść wcześniej. Bez sensu zeby czekal na mmie do 16. Będę musiała go nauczyć gotować kasze i ziemniaki[emoji851] we wtorek oboje mamy ranke on wróci o 14.30... coś na ten dzień pomyślę. Albo zapiekankę albo sos... W środę z kolei popołudniowke i wychodzi o 13.30 z domu i zawsze zabieral obiad że sobą dodatkowy... kurczę to nie jest takie łatwe...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
Jesli nie ma się dzieci to jest bardzo latwe Uwierz , ze moze byc gorzej . Na szczęście u nas obiady nie graja pierwszych skrzynie skrzypiec , i czasem maz je kiełbasę na goraco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora