Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-14, 16:53   #33
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Podstawowy podział (za Insta tej autorki) to 3 rodzaje typow:
1.delicate, a wśród nich jest wlaśnie też soft i one są small and dainty. They are made up of small circular and slightly sharp shapes.
Tylko ze jest podzial na Soft Dramatic i Delicate Dramatic.
Soft to taki dramatic z dodatkiem "lush", w sumie ja to rozumiem jako dodatek pierwiastka romantycznego. A Delicate Dramatic... wyglada delikatnie Przynajmniej ja tak rozumiem roznice.
Troche jednak wydaje mi sie to pomieszane, oryginalna typologia oparta na balansie yin/yang wydaje mi sie bardziej uporzadkowana.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja w tym systemie nie pasuję do Dramatic Classic. Do FG też raczej też nie, bo to mieszanka dużych i małych elementów, a ja poza biustem to nie mam nic małego.
To ja nadal pasuje do FG albo G, w zaleznosci od tego, czy mam w sobie raczej "bluntness", czy moze raczej "sharpness and delicacy" - bluntness od sharpness ciezko mi odroznic (nawet po przeczytaniu sekcji wyjasniajacej te terminy).

A u ciebie ten maly element to nie bedzie po prostu niski wzrost?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Propozycje ubrań dla poszczególnych typów są wg mnie bardzo nijakie. Ta ekhm.. halka ze zdjęcia to ma być sukienka dla FG? Dlaczego akurat dla FG?
Ogolnie malo tych propozycji i niektore wlasnie takie naciagane.
Fajnie by tez bylo, gdyby byly pokazane przykladowe sylwetki, a nie tylko twarze celebrytek.
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Różowa całkiem fajna poza tym, że za duża zwłaszcza dołem. Skórzana w wersji z paskiem też mi się podoba, tylko nie wiem, czy rękawy nie są zbyt obszerne, ale może kwestia zdjęcia.
Dzieki. Faktycznie rekawy w tej skorzanej sa dosc spore.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Celestine różowa ma fajną górę. Jestem ciekawa mniejszej.
Dzieki, mam nadzieje, ze bedzie lepiej dopasowana.

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-11-14 o 16:54
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora