Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EPIDUO- jak na was działa?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-26, 12:20   #4212
miszel66
Raczkowanie
 
Avatar miszel66
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 70
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?



---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------
Hej . Stosuje epiduo od 3 tygidni. pierwszy tydzień był bez żadnych efektów ubocznych jedynie trochę swędziała mnie skóra. Później to wszystko zniknęło i powiem szczerze że skóra jest jedynie trochę przesuszone natomiast w ogóle nie schodzi nie piecze i nie jest podrażniona. Moim jedynym problemem przez który mam już chyba jakieś totalny załamanie nerwowe jest to że od 2 tygodni Na mojej twarzy pojawiło się jakoś pięć razy więcej pryszczy niż było wcześniej. Najgorsze jest to że codziennie jest ich coraz więcej i wyglądam teraz jak pizza. Po prostu moja twarz wygląda tak źle jak nigdy do tej pory mimo ze bywalo naprawdę zle! �� nie wiem co robić i czy to normalne. Rozumiem że skóra się oczyszcza ale dlaczego aż tak długo? Dodatkowo zamiast znikać to jest tego codziennie coraz więcej. Dziś obudziłam się rano jestem załamana po prostu zaczęłam płakać bo już mam tego dość. Jakie wy macie z tym doświadczenie czy wasze skóra również oczyszczała się tak długo? Chodzi o to że nie wiem czy rzucić teraz ten lek i zacząć stosować duac który dawniej mi pomógł czy kontynuować z Epiduo i nadal czekać. Najchętniej siedziałabym w domu i nigdzie nie wychodziła ale przecież trzeba chodzić do pracy itd. a mi jest po prostu wstyd takiej twarzy. Muszę przez to nakładać bardzo dużo makijażu żeby to zakryć a to też nie jest dobre dla skóry. Proszę o pomoc

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Proszę nie czytajcie tej wiadomości wyżej bo jest z błędami. Poniżej poprawiłam

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-08-26 o 16:33
miszel66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując