Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-18, 07:37   #447
annakarenina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 129
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Seks uprawiam od ponad roku. Różnie to bywało, ale od 4 miesięcy uprawiam seks z facetem który jest cudowny. Seks jest idealny, taki jak powinien być, w moim "stylu". Jest długa gra wstępna, urozmaicenia, pozycje, dobre nawilżenie, odprężenie, nie ma stresu, że ktoś wejdzie - a orgazmu ani widu ani słychu ani podczas palcówki, ani w czasie seksu. Nie wiem co jest przyczyną. On się bardzo stara, a nie chcę udawać orgazmu. Próbujemy 4-5 razy w miesiącu (bo widzimy się raz na miesiąc w weekend) i nic. seks uprawiałam z 3 partnerami, z różnym rozmiarem, różnymi technikami. i nic, nie byłam nawet blisko.
A sprobowaliscie seksu oralnego? Ja podczas palcowki nie czuje nic, seks jest dla mnie zazwyczaj naprawde bardzooo przyjemny, ale tylko przy seksie oralnym dochodze. Na poczatku nie zawsze tak bylo, ale otworzylam sie przed moim chlopakiem, raz powiedzialam mu dokladnie co i jak mi sie podoba (doslownie w trakcie mowilam mu troche barzdiej w gore, troche nizej, tak mi sie podoba!!! hahaha ) i od tej pory za kazdym razem dochodze i jest niesamowicie Nawet nie musze byc super skoncentrowana, zrelaksowana, czy nie wiem jaka miec ochote, co by sie nie dzialo dochodze! Przed tym jak mu dokladnie wytlumaczylam co i jak, dochodzilam 1 raz na 5 prob! Kazda dziewczyna lubi inaczej, jezeli Twoj partner jest doswiadczony, moze po prostu mysli ze podoba Ci sie tak jak jego pozostalym partnerkom. Tak bylo z moim, ja lubie bardzo delikatnie, a domyslam sie ze jego eks podobalo sie super intensywne ssanie i moc, przy ktorej mnie doslownie bolalo. Takze ja polecam oral
annakarenina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując