Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-25, 09:43   #4930
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Xzora, właśnie nie wiedziałam o co chodzi po pozycja baletnicy mi się kojarzy ze wspieciem na palcach myślę że to ćwiczenie jest ok i nie zaszkodzi tylko chyba też nie pomoże bo bierne ustawienie nóżek raczej nie da impulsu mięśniom do aktywności. Podeślę Ci na FB coś lepszego bo tu zdjęć nie wstawię.

Morele, współczuję zastoju. Niestety takim kp na zmianę z mm można namieszać nie miałam nigdy zastoju więc się nie wypowiadam jakoś bardzo.Chyba najważniejsze eto teraz dużo przystawiać bo młody najlepiej Ci ściągnie. Espumisanu nie dawałam tylko Bobotic bo był lat większą dawka więc mniej kropel.

A to dziecko 21 miesięczne to źle oceniłam. Ono nie ma rozwoju na 10 miesięcy tylko 6. Tam ruchowo się dużo lepiej pokazał bo wstaje i już zaczyna się puszczać ale jak on siedzi [emoji33] normalnie widać że sadzany od maleńkiego, siedzi na kości krzyżowej... Rozwój intelektualny jest baaaardzo opóźniony, nie ma kontaktu wzrokowego praktycznie, on raczkując 4 razy wszedł tak po prostu w ścianę jakby jej nie widział... Aż go konsultowałam z koleżanką od Bobathow i ona też twierdzi że to takie zaniedbane że nie ma czego ratować dosłownie. Próbowałam tej mamie wytłumaczyć że to że on nie chodzi to jest jego najmniejszy problem ale widzę że nie dociera generalnie. Do tego ślinotok i nadpobudliwość fest. On nawet za tą mamą się nie obejrzał, nie zapłakał. Nie wiem czemu mnie to tak rusza, chyba dlatego że Wojtek jest ledwo dwa miesiące starszy i cały czas porównuje te biedne, chore dzieci (bo to nie będzie zdrowe dziecko) i tak mi ich żal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora