Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż do ślubu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-19, 07:50   #3151
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez mmagduszka Pokaż wiadomość
O to mi właśnie chodziło, sama fuksja na ustach i fiolet na oczach może świetnie współgrać z Twoją urodą (choć podobnie jak Hanako nie ryzykowałabym z fuksją), ale pamiętaj że makijaż musi tworzyć całość. Tego koloru będzie bardzo dużo - szafirowe buty, szarfa i wstążka w kwiatach, fioletowe oko i fuksjowa szminka. Kwestia jeszcze tego, w jakim kolorze jest suknia i czy planujesz jakieś dodatki (biżu?)?
Oko nie będzie nachalnie fioletowe, cienie są raczej w odcieniach delikatnej szarości, a na czarny eyeliner jest nałożony delikatnie opalizujący fiolet, który nie jest nachalny i w sumie widać go dopiero z bliska przy przyjrzeniu się.
Biżuteri jeszcze nie mam, ale prawdopodobnie będą to proste, wiszące kolczyki z bezbarwnymi kryształkami swarovskiego. Może w komplecie z bransoletką. Żadnych wisiorków, naszyjników, bo krój mojej sukienki to wyklucza. No i białe bolerko, prawie do pasa, w formie żakietu. Bez żadnych dodatkowych kolorów i ozdób. Sukienka w ogóle jest dość prosta i całą jej ozdobą jest właśnie ta szafirowa szarfa.
A co w takim układzie polecacie na usta? Ja działam zero - jedynkowo. Albo mam mocną czerwoną szminkę, albo ochronną pomadkę dającą jedynie połysk, a żadnego koloru.

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2016-04-19 o 07:55
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując