Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogie kosmetyki, które warto kupić
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-28, 13:59   #15
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
Ja zdecydowanie polecam kosmetyki Pat&Rub
Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość

Przyłączam się też do pochwał nad kosmetykami Pat&Rub - różany peeling do ust (ok. 50zł), maska regenerująca do włosów (ok. 80zł) - działa cuda, czy ekoampułka 4 do cery trądzikowej (ok. 150zł) - to moje must have - ekoampułka u mnie sprawdziła się lepiej niż maści do dermatologa - mam trądzik hormonalny, więc głównie "zaleczam".

A ja kosmetyków Pat&Rub nie polecam, a przetestowałam sporo, ok jest tylko ta maska do włosów.



Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
"Drogie" to pojęcie względne. Drogie czyli od ilu? Dla mnie drogie to są np kosmetyki Is Clinical, kosmetyczka mi ostatnio zaproponowała takie niby super hiper serum 30ml za 520zł:P
Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość

Tak jak napisałam w pierwszym poście, musimy zdawać się na intuicję, bo chyba nie ma osoby, która potrafiłaby przedstawić kryteria odpowiadające każdej z nas. Można założyć, że drogie to droższe od przeciętnych i wysokich cen drogeryjnych.

Właśnie dlatego uważam, że to trochę bez sensu wątek, bo dla każdej z nas co innego znaczy drogie, zdawanie się na intuicję to żadne kryterium. Lepiej już przeszukiwać KWC
__________________
No silicone




Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2013-10-28 o 14:10
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując