Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogie kosmetyki, które warto kupić
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-30, 05:54   #25
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Z drogich kosmetyków polecam masła z The Body Shop
Niebalsamowa normalnie jestem, ale je po prostu kocham. Super nawilżenie, długotrwałe i piękne zapachy.

Clarins ma cudowne szminki.
Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Co sądzicie o 3 krokach Clinique? Miałam próbki, ale tak naprawdę nie mam zdania. Miałam za to ich krem pod oczy All about eyes i uważam, że to najlepszy produkt pod oczy, jaki miałam w życiu. Na razie używam tańszych produktów ze względu na cenę
Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Krok 1 to w sumie zwykłe mycie twarzy. Według mnie nic specjalnego.

Toniku (krok 2) nie używam codziennie - boję się, że będzie przesuszał, bo jest na prawdę mocny. Piekący, o alkoholowym zapachu. Cudów nie zdziała, ale dobrze oczyszcza.

Jak chodzi o krok 3 to lotion był dla mnie beznadziejny (choć właśnie lotion marka dla mnie polecała :P). Za ciężki, zbyt treściwy, przetłuszczający cerę. Żel wydawał się przyzwoitym nawilżaczem, ale nie kupiłam ponownie (szukam czegoś lepszego) :P
Może miałaś źle dobrany zestaw ?

Wg mnie warto w te kosmetyki zainwestować tylko należy dobrze dobrać zestaw i tak ja osoba z cerą mieszaną w kierunku tłustej używałam zestawu nr 2.
Mydełko super wg mnie oczyszcza i siłę oczyszczenia mogę porównać jedynie do żelu Avene (Avene mnie zbyt mocno wysusza skórę ). Tonik jakby zwężał pory, nie wiem jak to możliwe. Lotion bardzo fajny na noc.
Mam mydelniczkę i czekam na promocję by sobie sprawić na gwiazdkę zestaw nr 2
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując