Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-07, 16:31   #3479
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Czyli np karmimy w leżaczku?
Ja jakoś nie przekonuje się do blw. Planuję podawać papki i później grudki. A kawałki później trochę. Jednak boję się że dziecko się zakrztusi. Zresztą tak robiły nasze matki i banki i wyrośliśmy i motorycznie też jest z nami ok. Wiem że blw jest ok i nie krytykuje po prostu to nie dla mnie. Tak samo z chusta kumpela mnie namawiała że super i na pewno tak jest ale to po prostu też nie dla mnie było.
Rozmawiałam też z pediatra czy gotować czy słoiczki. Z uwagi na produkty na rynku i porę roku zaczniemy od słoiczków a jak będę miała już warzywa od znajomej (lipiec sierpień ) to wtedy będziemy sobie gotować. Planuję też trochę zapasów zrobic wtedy. Wreszcie się zamrażarka przyda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, w lezaczku. Lub w krzeselku do karmienia odchylonym do takiej pozycji jak leżaczek.

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Kocham Lidlowe ciuszki, najwięcej z nich korzystamy, są tanie i wydają się rosnąć z dzieckiem, dopiero wskoczyliśmy w drufi rozm lidlowych, a z innych przerobiliśmy 56, 62 i już 68 wychodzimy. Nie wiem co z pepcowymi nie tak, ale co nie mamy to za ciasne są, wąskie jakieś... Z pepco lubimy skarpety



U nas wczoraj rano też dwa obroty na brzuszek [emoji7][emoji7][emoji7]

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Condo rozszerzania diety kiedy planujecie zacząć? Bo chyba powoli juz mozemy, ja myslalam poczekac jeszcze troche tak miedzy 5 a 6 zaczac powoli poznawac snaki

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Jeszcze z miesiąc zaczekam. Już kupiłam pierwsze sloiczki[emoji4]

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora