Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kiedy kariera, a kiedy dziecko?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-13, 17:37   #44
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Kiedy kariera, a kiedy dziecko?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Urodziłam 1 dziecko mając 28lat i wg mnie to było ciut za późno. Najlepszy wiek wg mnie na 1 dziecko to tak do 26lat. Potem nie jest źle...Ale człowiek łatwiej się z wiekiem męczy, szczególnie noce nieprzespane mocniej się odczuwa więc jeśli chcesz więcej niż 1 dziecko to proponuję za priorytet wziąć urodzenie przed 30stką.
Czy ty aby nie przesadzasz trochę? Co ja czytam... 28 lat, za późno, człowiek się już szybciej męczy... What the actual F Miałam się tu nie wypowiadać, bo absurd goni absurd i można uwierzyć, że po 30tce zaczyna się menopauza, ale ten post mnie po postu powalił

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

[1=7ccce98bd1fb37e774261cb 8463420b8c7814618_5eb735f 295b28;87500200]Urlop rodzicielski nie jest problemem, bo za te kilka lat jedno z nas utrzyma rodzinę z jednej pensji, więc nawet jakby urlop po roku dla mojego TZ nie byl możliwy, to ja nas utrzymam z jednej pensji.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Czyli on się wtedy zwolni z pracy czy jak to sobie wyobrażacie?

Moim zdaniem histeryzujesz. Masz DOPIERO 25 lat, jesteś bardzo młoda, twój facet zresztą też, dopiero zaczynasz karierę i masz spokojnie 5-10 lat na takie rozkminy. Ja bym się teraz skupiła na pracy, rozwoju i zarabianiu pieniędzy, zwłaszcza jeśli masz fajne perspektywy.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując