Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-03, 06:19   #60
siabra
Raczkowanie
 
Avatar siabra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 434
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez mel95 Pokaż wiadomość
Gypsy, jak na pielęgniarstwo 3500 to jest "super" pensja [emoji38] mi po studiach mgr zaproponowano w dpsie 2200 na rękę teraz zarabiam 2400 gdzie indziej ale codziennie łykam tabletki na uspokojenie przed i w trakcie pracy.

Cieszę się że znalazłaś fajna prace! Powodzenia [emoji177]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

To prawda!!! Trzeba sobie to wydrukować i powiesić na ścianie coby nie popełniać już więcej błędów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej mel95 a gdzie pracujesz?

U nas taki cyrk, że ani pisać nie będę, bo jak któraś z Was tu darzy sympatią i szacunkiem siostry zakonne, to się moooocno rozczaruje. Dziś jestem po nocce i oczywiście szkolenie wypadło też na dzisiaj, na 9:30 ...

Także przeglądam ogłoszenia, bo jak pomyślę, że miałabym tu zostać, to aż mnie skręca... W domu jak widzą i słyszą co się tu dzieje, to najchętniej zakazaliby mi pracować... Wśród pracowników nastroje też złe, wśród pielęgniarek przede wszystkim, bo opiekunki, mimo, że narzekają, to nie planują zmiany pracy (jedna się mocno zastanawia, szczególnie po zobaczeniu ostatniego odcinka z wypłaty...).

Osobom z wykształceniem (czy to pielęgniarkom czy opiekunkom medycznym) szkoda odejść z zawodu i pracować zupełnie w innej branży. Szkoda lat poświęconych na naukę, no i nie ma co ukrywać, że można mieć satysfakcję z takiej pracy. Problemem są zarobki - wiadomo, ale i tak dla mnie od kasy ważniejsza jest atmosfera w pracy, podejście pracodawcy itd. W fajnym miejscu, zgranym zespole mogę zarabiać mniej, ale na spokojnie chodzić do pracy. Nerwy i szarpanina nie są warte żadnych pieniędzy.
__________________
Książkoholiczka
siabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując