Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ojciec po latach przypomniał sobie o istnieniu dziecka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-11, 21:58   #26
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Ojciec po latach przypomniał sobie o istnieniu dziecka

no widocznie nie kochal cie byliscie mlodzi wowczas szybko sie ludzie zakochuja i odkochuja , nie chcial byc ojcem i dlatego odszedl ,moze chial byc z toba ale nie chcial miec z toba dzieci
gdybys ty zaszla w ciaze z facetem z ktorym nie planowalas ciazy i wspolnego zycia bralabys z nim slub na sile bo jestes w ciazy?
dla mnie dziwne bo ja jakbym nie chciala miec dzieci to bym ich poprostu nie urodzila a nie brala slub bo jestem w ciazy
w kazdym razie to nie o tym jest ten watek tylko o tym jak oceniamy postawe ojca a o tym ze twoje dziecko ma prawo poznac i utrzymywac kontakt z biologicznym ojcem mimo ze on nie chcial byc z toba
ja rozumiem twoje rozzalenie i mam nadzieje ze facet wie co robi ze przemyslal ten krok i jesli zdecydowal sie byc czescia swojego dziecka zycia to wezmie za to pelna odpowiedzialnosc
wedlug mnie myslenie nastolatka czy nawet 20 latka jest zupelnie inne niz 27-30 latka dlatego biore pod uwage ze mogl zmienic zdanie co do swojej roli w zyciu dziecka
oczwiscie ty mozesz sie nie zgadzac ale mysle ze sad przychyli sie do jego wniosku jesli zdecyduje sie go zlozyc
jedyna nadzieja dla ciebie jest to ze odpusci bo nie jest np pewny czy chce to robic i nigdy nie wniesie zadnej sprawy
ja osobiscie spotkalabym sie z nim i uczciwie postawila sprawe zapytala czy zdaje sobie konsekwencje z takiego kontaktu i ze dziecko to nie zabawka i jesli zdecyduje sie na kontakty to bedzie musial je utrzymywac juz na zawsze
nastepnie sprobowalabym go pomalu wprowadzic w zycie dziecka ,wlasnie jako znajomego i oczywiscie przy wspolpracy z psychologiem dzieciecym(na jego koszt)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując