Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - USA - przyszłe/obecne au pair (wyłącznie)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-25, 21:19   #65
madz88
Zakorzenienie
 
Avatar madz88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6 264
Dot.: USA - przyszłe/obecne au pair (wyłącznie)

Cytat:
Napisane przez Schmidiculous Pokaż wiadomość
Ja bym chyba zapisała się ponownie na wolontariat do przedszkola. Zawsze to jakieś zaświadczenie od pewnego rodzaju "instytucji" + zdjęć z dziećmi się uda zrobić odpowiednią ilość, przy okazji nie będą pozowane, a w naturalnym otoczeniu, co chyba też wpływa na jakość ew aplikacji.
Nie wiem czy wiesz, ale musisz mieć zgodę rodziców i dyrekcji placówki na robienie jakichkolwiek zdjęć.
Ja mam to samo teraz na lato w mieście. Zgody rodziców były na robienie zdjęć ale nie wiem czy dostanę jakieś bo nie wiem czy dyrektorka mi udostępni, a są genialne. Bawiliśmy się wielkimi bańkami mydlanymi i niektóre zdjęcia wyszły świetne, nawet tak dla siebie na pamiątkę chciałabym je mieć

A co do referencji, ja mam wszystkie aktualne w miarę, ale zastanawiam się kiedy poprosić o referencje z tego domu kultury, zaczęłam w zeszłym tygodniu. Tak samo nie wiem kiedy poprosić o referencje ze stażu który zaczynam we wrześniu.
Poza tym nadal szukam pracy i już skupiam się na ofertach tylko gdzie ma się kontakt z zagadnieniami psychologicznymi i dziećmi, kurde muszę doświadczenie dobre zdobyć przez wyjazdem do US żeby po powrocie pracę dostać już jakąś lepszą i w przyszłym zawodzie.
__________________


madz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując