Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-12, 17:03   #17
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- część V.

Postanowiłąm isc za ciosem i zrobic rowniez kolanoskopie, prawdopodobnie i tak bym musiała, by zdiagnozowac, co mi własciwie jest. Wkurza mnie to, bo bardzo rzadko choruje, a na przewod pokarmowy nigdy nie narzekałam, a teraz ciagły dyskomfort...Zeby zminimalizowac ilosci wyjazdow do lekarza - zapisałam sie od razu na kolanoskopie i wizyte, z szansa, ze beda juz wyniki histopato z gastroskopii. Mysl o oczyszczaniu mnie nei zachwyca, oczywiscie. Nie znosze tego. Widziecie oczami duszy, jak o 2-3 w nocy pijecie druga dawke srodka przeczyszczajacego+ 2 litry wody...? noc z głowy...A co mnei wkurza? Mogłabym zrobic kolanoskopie na nfz, przeciez płące co miesiac, nie korzystajac włąsciwie wcale. Ale - nfz nie płaci za znieczulenie. dodatkowo zakazuje łaczenia swiadczenia z płatnym znieczuleniem, czyli albo free ale boli, albo całkowicie odpłatnie, ale komfortowo.
Tak, jak chciałabym jechac w czerwcu na wakacje - tak rowniez chciałabym byc do wyjazdu zdiagnozowana.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora