Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 21:25   #24
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
Moja opinia nt dia light 9,13 -REWELACJA!!!

Jestem tak zaaferowana, że brak mi słów do opisania moich włosów.Włosy odżywione, sypkie,mega błyszczące i kolor jak z próbnika (dokladniej: o pół tonu -jeśli tak mogę to zobrazować- ciemniejszy czyli między 9 a 8).

Mam spory odrost, bo wracam do naturalnego koloru i powiem Wam, że fakt nie został on rozjaśniony, ale tak rozświetlony, że fajnie stapia się z resztą włosów.

Dlaczego ja nie kupiłam tej farby nigdy wcześniej???!!!
Do tej pory w zasadzie oddawałam wlosy w ręce fryzjerów.Od teraz farbowanie w domu )) nie widzę sensu przepłacania.Choć wiem, że tonery wyplukują się w ekspresowym tempie, to i tak jest to zabawa warta świeczki!

Polecam Wam.

Niestety mimo szczerych chęci nie wrzucam zdjęć, bo kolor wychodzi mocno przekłamany.
Farbę nałożyłam na długie włosy, w tym: 4cm odrostu w kolorze "mysi blond" poziom 7 +reszta wypłukana i pożółkła farba blond na poziomie 9.Użyłam oxydantu 2,7%.Farbę spłukałam po ok.17 minutach.
Moze jednak wkleisz jakies zdjecie, bo zastanawiam sie wlasnie nad tym kolorem, wlosy naturalne nan w kolorze podobnym do Twojego, chcialabym wiedziec czy rzeczywiscie nie rozjasnia, tylko tak je delikatnie optycznie rozwietla? czy wyrównał Ci kolor calych wlosow, bo mowilas ze nizej masz rozjasnione?
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując