Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-22, 15:35   #64
gold_star
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ciuchy od MR GUGU & MISS GO - polecacie? jaka jakość?

Tragiczna, nieterminowa, lekceważąca konsumenta firma!
Żałuję, że nie sprawdziłam opinii przed złożeniem zamówienia. Jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem w firmie Mr Gugu & Miss Go STANOWCZO ODRADZAM - NIE ZAMAWIAJCIE TAM!
Złożyłam zamówienie w połowie grudnia 2017 roku. Minęło 40 dni, a przesyłki jak nie było tak nie ma. Firma odpowiada na maile wymijająco i ciągle podaje jeden argument "opóźnienie jest spowodowane bardzo dużą ilością zamówień, tym bardziej, że nasza odzież jest produkowana w Bielsku-Białej".
Po 30 dniach od daty złożenia zamówienia otrzymałam maila, że zamówienie jest już uszyte i czeka na kontrolę jakości, a po kolejnych 10 dniach (po wysłaniu pytania o status zamówienia) dostałam odpowiedź, że bluza dalej jest na szwalni i niedługo przejdzie kontrolę jakości.
Naciągacze! Przeciągają czas odpowiedzi na maile, obracają pieniędzmi z zamówień, a towaru jak nie było tak nie ma!
Wystąpiłam o zwrot pieniędzy za zamówienie - zobaczymy co będzie. Czekam 2 dni na odpowiedź na maila. Jeśli jej nie otrzymam, występuję do mojego prawnika.
Przestrzegam przed tą firmą! Mam nadzieję, że uchroni to kolejne osoby przed niepotrzebnymi nerwami i utratą pieniędzy.
gold_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując