Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - spalanie tłuszczy vs węglowodanów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-21, 11:10   #17
monana27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 335
Dot.: spalanie tłuszczy vs węglowodanów

Cytat:
Napisane przez mmooonia Pokaż wiadomość
miesnie same po prostu od cwiczen nie urosna, do tego potrzebna jest solidna dieta. A ze cwiczenia silowe na nic sie nie przydadza to bzdura , najlepiej chudnie sie wlasnie laczac cwiczenia silowe z aerobami lub interwalami , oczywiscie przy odpowiedniej diecie, bo bez tego to mozna sobie latami cwiczyc

Jezeli ktos nic nie robil wczesniej i nagle zaczyna cwiczyc to na poczatku zobaczy spadek wagi ale pozniej takie chodzenie juz nie za duzo pomoze.

Poza tym stosujac odpowiednia diete chodzi takze o zmiane sposobu zywienia sie co oczywiscie pomaga utrzymac wage na poziomie

A w tej diecie na zawolanie to niektorze rzeczy sa po prostu smieszne.. no ale to kazdy sobie moze przeczytac i ocenic

Jak najbardziej sie zgadzam sie z tym ze najlepiej sie chudnie laczac cwiczenia z odpowiednia dieta. Sama piszesz ze bez odpowiedniej diety to sobie mozna latami cwiczyc i to wlasnie mam na mysli ze cwiczenia miesniowe na nic sieprzydadza jesli chcesz stracic na wadze. Trzeba to polaczyc z cwiczeniami aerobowymi i odpowiednia dieta.
Ja pisalam z wlasnego doswiadczenia oraz moich znajomych, moja kuzynka cwiczyla miesiacami, miala umiesniony brzuch i uda ale nadal byla gruba. Ja tymczasem po aerobach zaczelam chudnac, zreszta wczesniej bylam duzo szczuplejsza gdy po prostu wiecej chodzilam i jezdzilam na rowerze bez zadnych fitnesow i diet.
monana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując