Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-05-25, 11:47   #4027
corka_rybaka
Raczkowanie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Calkiem mozliwe, ze sie wyprzedaja. Z tego co wyczytalam na ich grupie jakis czas temu mieli zamknieta strone prawie miesiac . Po czym wrocili, mowili, ze bedzie jedna wielka promocja i prosza o zaangazowanie , bo od tego zalezy czy firma przetrwa. Widocznie sprzedaz nie przyszniosla oczekiwanych efektow skoro sa dalsze promocje.

Mnie tam Pixie nie szkoda. Dla mnie duzo szumu, a jakosc kosmetykow nie byla az taka rewelacyjna.

Dziewczyny, znam Sylwię, która jest założycielką marki Pixie. Ktoś pamięta jeszcze? https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post49130692

Wiem, że pragnie przeprosić wszystkich, którzy doznali od tej marki jakichkolwiek przykrości, a wiele takich wypadków było. Tu na Wizażu również. Zawsze ją to bardzo bolało. Sylwia jest wrażliwą, delikatną osobą kochającą kosmetyki mineralne i ludzi. To była jej ogromna pasja i całe jej życie. Niestety popełniła życiowy błąd wchodząc w spółkę z o.o. i stając się jej więźniem. Wiem, że dopóki jeszcze była dopuszczona do grupy Pixie na facebooku wielokrotnie w prywatnych wiadomościach przepraszała za zachowanie jej wspólnika i jego decyzje. Obecnie nie ma nawet takiej możliwości, gdyż zablokował on jej całkowicie dostęp do grupy (i wszystkiego innego również). Dziś Sylwia jest szczątkiem człowieka. Właśnie wchodzą na rynek ostatnie opracowane przez nią już dawno formuły, a ona nie ma nawet możliwości przeczytania opinii na ich temat. Jeśli nawet jej kosmetyki akurat Wam nie pasowały, bo każdy z nas ma inną cerę, proszę Was -bądźcie myślami z nią. Największemu wrogowi nie życzę takiego piekła jakie ona obecnie przeżywa. Jakie to musi być straszne stracić dorobek całego życia.

Zamknięcie sklepu na miesiąc, wyprzedaże i pitolenie o przetrwaniu spowodowane były okolicznościami, o których by się nawet nikomu nie przyśniło, ale nie o wszystkim można pisać publicznie, choć chciało by się głośno krzyczeć. Jak ktoś ciekaw to zapraszam na priv.

Wracając do nowego pudru z Tanaką to oczywiście bzdurą jest, że ma on właściwości "nawilżające". Żaden proszek nie może nawilżać z zasady, ale widać w tej firmie obecnie brakuje osoby, która by miała choć podstawową wiedzę w tym temacie.
corka_rybaka jest offline   Odpowiedz cytując