Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-08-19, 10:34   #1498
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Widziałyście promocję u Charlotte?
Skorzystałam
Zestaw z paletą Sunset Dreamscape + pomadką Limitless Lucky Lips Love Flame i zestaw z paletką Exagger-eyes + cieniem Eyes To Mesmerise Star Gold + tuszem Full Fat Lashes

Na to wszystko zniżka -40% i do tego gratisy:
- pomadko-balsam Hyaluronic Happikiss w kolorze Happipetal
- eyeliner w kolorze Walk of no shame

Muszę się przyznać, że cieszę się jak dzik w malinach i nie mogę się doczekać na listonosza.

Elizka - przyszła paczka?
Ta z Portugalii na szczęście dotarła. Sklep złożył chyba skargę w swoim oddziale poczty i się znalazła przesyłka .
Rephr niestety musiał wysłać mi jeszcze raz, ale dostałam gratis mydełko do czyszczenia pędzli w ramach przeprosin. Swoja drogą polecam od nich pędzle. Teraz mi przyszedl nr 31 - używam do kremowego różu.
Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Moja Droga, to Ty chyba nie miałaś (nie)przyjemności z DHL- ta sama gadka- adres może zmienić nadawca a jak nie to odeślą... Też już widziałam oczyma wyobraźni jak mi sklep zagraniczny pisze do DHL z adresem i ile to potrwa... A rozmowa z babeczką na infolinii to jak z automatem- ja swoje, ona w kółko to samo. Dramat. Tyle mnie ten DHL stresu kosztuje, że jak zobaczę dostawę DHL następny raz to zrezygnuję z zakupów...



Idę patrzeć i się boję

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Dziewczyny, jak to zrobić żeby się pojawił bonus lojalnościowy... Bo mi tylko dwa prezenty się dodają... Czy to tak ma być?
Edit: już wiem, to od drugiego zamówienia...
Przychodziło mi z dhl zagranicznego już kilka przesyłek (ostatnio chyba ebay) i na razie bez awarii. Tyle tego z zagranicy zamawiam, że chyba wszysyko już przerobilam . Dla mnie najgorsza jest poczta polska niestety.

A z rzeczy, które mi ostatnio wpadły w oko to fenty ma mieć coś w stylu płynnego rozswietlacza i bronzer z merit.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując