Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak chemii w związku...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-23, 15:58   #58
Michiko_1
Raczkowanie
 
Avatar Michiko_1
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 55
Dot.: Brak chemii w zwiazku...

Cytat:
Napisane przez Antoiineette Pokaż wiadomość
Po tym co piszesz to nieciekawy koleś, więc wg mnie nie masz czego żałować. Zresztą pisałaś we wcześniejszym wątku, że nie ma chemii, nie masz ochoty na seks z nim, a to moim zdaniem jeden z fundamentów związku.
Z tym złym samopoczuciem i ucieczką taxi na pociąg moim zdaniem też odstawiłaś trochę dramę, ale patrząc na całokształt związku jaki wyłania się z Twoich wątków Twoje zachowanie aż tak mnie nie dziwi. W przyszłości postaraj się po prostu hamować takie zachowania.
A temu panu życz powodzenia w szukaniu bogatej prawniczki [emoji23] A potem na forum co rusz pojawia się jakiś delikwent i twierdzi, że to kobiety chcą bogatych i chadów i w ogóle [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam sie ta ucieczka taxi na pociag nie byla fajna.... to dlatego ze mialam duze cisnienie. Postaram sie juz tak nie robic. Moglam zostac i porozmawiac, ale ja nie chcialam tam byc ani sekundy dluzej...i czulam sie fatalnie. Chcialam sie znalezc w swoim domu.

Tak, zycze mu dobrze. Niech sobie znajdzie to co do szczescia potrzebuje! Kobiety z kasa i statusem. Bo mowil ze dzieki temu nie bedzie musial oddawac na kogos swoich pieniedzy.

Mi to sie w zyciu nie ulozylo. Kazdy ma inna droge. Jeszcze mnie to w tym zwiazku bardzo dobijalo. Ze nie jestem wystarczajaco dobra bo nie jestem bogata i nie mam niewiadomo jakiej pracy. Bo on podkresla kase, ile kto zarabia, gdzie sa najdrozsze domy w miescie itp. Jest materialista, ale ma do tego prawo. Ja jestem typem duchowym.

Trzeba wyciagnac wnioski na przyszlosc!

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

[1=1c6bb63197ff1a395b05499 f561db3079819e20a_60ad818 4b6c32;88662665]gdyby kobieta walnela taki tekstem ze szuka bogatego prawnika, zostalaby totalnie zwyzywana od dziwek i podlych materialistek [/QUOTE]

Dokladnie

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Powiedzial ze mozemy porozmawiac o tej i o tej godzinie... dzwonie. A tu sie wlancza poczta.... ma wylaczony telefon. Zadnego smsa sorry cos mi wypadlo, czy cos.

Troche mi przykro. Myslalam ze mozemy porozmawiac jak ludzie. Straszne uczucie jak ktos Cie tak olewa.

Ale moze musze to przejsc zeby miec swiadomosc tego ze nic nie trace konczac ten zwiazek............

Czasem jak juz jest pozamiatane to ludzie pokazuje swoja prawdziwa twarz. Tak sobie mysle.

Teraz tylko zaluje ze moglam to duzo wczesniej zakonczyc.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Teraz sie zastanawiam co zrobic... on widocznie nie chce sie kontaktowac. Napisac krotkiego smsa ze to koniec i podziekowac za wspolne chwile.

Lub poprostu TO ZOSTAWIC.... odpuscic. and MOVE ON.

Edytowane przez Michiko_1
Czas edycji: 2021-04-23 o 15:31
Michiko_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując