Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ręce opadają z tymi gałami:/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-12, 13:26   #1
latea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26

Ręce opadają z tymi gałami:/


Próbowałam już chyba wszystkiego i ciągle kicha. Mam bardzo duże oczy, dodatkowo wyłupiaste. Tylko proszę nie pisać, że duże są piękne, bo wcale nie są! Ilekroć jestem u lekarza ciagle słyszę pytanie "czy ma Pani problem z tarczycą??". nie- odpowiadam - duże oczy to taka moja uroda.
Oczy wcale nie są śliczne bo duże, widać całą powiekę ruchomą, i choć patrzę normalnie - przynajmniej moim zdaniem - zewsząd słyszę, że mam wzrok jakbym się dziwiła.
Oczywiście żadnych problemów z tarczycą nie mam, poprostu te wielkie gały taką mają urodę.
Dodatkowo tęczówka jest bardzo ciemna, przez co gdy umaluję powiekę na ciemno wygląda jakbym miała te oczy jeszcze większe, ciemna tęczówka+ciemna powieka, nie wyglądają dobrze, oko wówczas "rozlewa się" jeszcze bardziej. Z kolei jasne cienie - wiadomo - uwypuklają oko, które i tak już jest wystarczajaco wypukłe.
Nie mam pomysłu na makijaż, bo cokolwiek zrobię wygląda to niekorzystnie. Najlepiej jakbym oka w ogóle nie malowała to jakoś tak blednie na twarzy i nie rzuca się mocno ale to też zadne rowiązanie - zero makijażu.
Myślałam o przedłużeniu rzęs, które moze by nadały głębi spojrzeniu. Sama nie wiem.
Może ktoś potrafi doradzić w beznadziejnym przypadku?
latea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując