Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy pierwszego świata + ot, część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-15, 08:25   #22
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 5

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Wyżej źle napisałam, bo jeśli zmiany się nie cofną i lekarz powie mi, że jest chociaż niewielka szansa, że po ciąży wrócą, to się na nią nie zdecyduję, bo nie zamierzam wylądować na wózku, czy stole operacyjnym w imię posiadania drugiego dziecka.

a jakie to konkretnie zmiany?


Mam problemy z kręgosłupem - od blisko 10 lat. I niestety z mojego doświadczenia i obserwacji - zmiany się nie cofają. Można swój stan mieć pod kontrolą, ćwicząc regularnie i prowadząc odpowiedni tryb życia (np unikać dźwigania czy nieodpowiedniego schylania - co przy małym dziecku jest w sumie niemożliwe) da się funkcjonować normalnie, ale nie jest tak, że robi się reset do stanu sprzed początku problemów.



Co robisz, żeby Twój stan się poprawił? jakaś rehabilitacja, ćwiczenia? bo samo się na pewno nie poprawi, a bóle, mrowienie nogi - miałam podobne objawy. Ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. I niestety - wszystko ostrożnie, bo czasem jakoś krzywo stanę i boli:/
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując